Page Contents
Brand: OWAAE
Previous page Next page
Advantages
  • Products can be returned
  • 2s Fast Heating: This compact heater uses energy-efficient 1500W PTC ceramic heating technology to quickly warm a 200ft² area. With a choice of 1200W or 750W heating modes and a cool air fan, it can be used throughout the year. Though smaller than a tower heater, it delivers the same level of power